W ofercie posiadamy nowo zakupione urządzenia, w barwnej kolorystyce, o tematyce, która przyciąga uwagę zarówno  dziewczynki jak i chłopców.  Oferta naszej firmy na ten sezon jest niezbyt obszerna, z każdym sezonem będziemy rozszerzać  asortyment oferty. Dlatego już dziś zapraszamy do odwiedzania naszej strony  i do współpracy. Z przyjemnością będziemy umilać czas waszym najmniejszym gościom…

Cena wynajmu zawiera:

  • wskazany przez Państwa czas obsługi na imprezie ( do max 8 godz.) oraz złożenie lub rozłożenie urządzeń
  • ubezpieczenie OC, obsługa urządzenia oraz ich nadzór zgodnie  z normami atestu bezpieczeństwa dla tego typu urządzeń

Podane wyżej informacje mają znaczący wpływ na cenę, w związku z tym zamawiając maszynę na 3 godz., zapłacicie Państwo  tak samo jak np. na 5 do 8 godz. Wiąże się to głównie z tym, że iż wykonana praca, którą trzeba włożyć w przygotowanie  urządzeń do zabawy jest taka sama. Czynności przygotowujące są bardzo czasochłonne, co uniemożliwia wynajęcie urządzenia innemu klientowi w tym samym dniu. Podane ceny mogą się zmienić dopiero po wcześniejszym ustaleniu i przeanalizowaniu. Dlatego zachęcam do kontaktu telefonicznego.
W przypadku niepogody (wichura, silny deszcz) nie jesteśmy w stanie Państwa obsłużyć. Ryzyko nie udanej pogody ponosi zamawiający. Z uwagi na bezpieczeństwo użytkowników urządzeń zastrzegamy sobie prawo zaprzestania obsługi imprezy w sytuacji gdy raptownie zmieni się pogoda-burza, wichura, pozostajemy na terenie i wznawiamy obsługę  po poprawie pogody. Zastrzegamy sobie prawo odmówienia skorzystania z urządzeń dla osób, które będą nie właściwie z nich korzystać , co wynika z zapisów atestów bezpieczeństwa dmuchawców.

Zamawiający urządzenie musi zapewnić odpowiednie podłoże

  • płaska powierzchnia trawiasta, betonowa lub piaszczysta- bez wystających ostrych elementów, krzewów.
  • urządzenia nie mogą być rozkładane w pobliżu linii wysokiego napięcia- napowietrznego
  • dostęp do prądu – zasilanie do sieci 230 V, o braku możliwości skorzystania z prądu należ nas wcześniej poinformować.

Odpowiadamy za złożenie i rozłożenie urządzeń, ich obsługę nie odpowiadamy za zachowania osób oczekujących do skorzystania z urządzeń. Koszty transportu w wys. 2,50zł  za 1km zostaną doliczone co ceny wynajmu, jeżeli odległość do klienta jest większa niż 50 km.  Do 50 km transport w cenie.

01bigjungle
Cena wynajmu: 1300,00 zł

Zjeżdżalnia BIG JUNGLE przenosi dzieci w świat dżungli. Dzieci otoczone są kolorowymi zwierzaczkami, na których mogą poskakać, przeturlać się lub zwyczajnie pomocować. Dzięki temu mają dodatkową atrakcję na przedłużonym torze tej zjeżdżalni. Uzupełnieniem jest zamek do skakania,   również z motywem dżungli – zamek Safari.

Wysokość 7,5 m
Zasilane dwoma dmuchawami o mocy 1100V
Wymiary 7m x 15m
04zjezdzalniakrasnal
Cena wynajmu: 1200,00 zł

Zjeżdżalnia „KRASNAL”    z postacią  kolorowego krasnala, jedna z ulubionych postaci przez dzieci. Otoczona motywami z lasu, choinkami i grzybkami, czemu przyświeca słoneczko w otoczeniu dobrze bawiących się dzieci. Uzupełnieniem tej zjeżdżalni jest zamek do skakania z krasnalem.

Wysokość 7,5 m
Zasilane jedną dmuchawą o mocy 1100 V
Wymiary 7m x 12m
02safari
Cena wynajmu: 700,00 zł

Zamek do skakania SAFARI - Wprowadza dzieci do świata dżungli. Dzieci otoczone są palmami i kolorową egzotyczną roślinnością. Na dmuchańcu dzieci wita niebiski uśmiechnięty nosorożec. Urządzenia posiadają atest bezpieczeństwa. Firma posiada polisę oc.

Wysokość 5m x 5m
Zasilane jedną dmuchawą o mocy 1100 V
03zamekkrasnal
Cena wynajmu: 700,00 zł

Dmuchany Zamek krasnal wprowadza wszsytkie maluchy do świata siedmiu krasnoludków. Dzięki temu dmuchańcowi dzieci mogą wkroczyć do tajemniczego lasu i poczuć się przez chwilę jak jeden z krasnoludków
Urządzenia posiadają atest bezpieczeństwa. Firma posiada polisę oc.

Wysokość 7,5m
Zasilane jedną dmuchawą o mocy 1100 V
Wymiary 7m x 12m